All times are UTC+02:00

It is currently Sun Dec 17, 2017 7:46 pm

Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

Esti de acord cu implementarea noilor arme si a level-ului135?
Poll ended at Wed Jun 29, 2016 3:25 pm
Da  56%  [ 22 ]
Nu  44%  [ 17 ]
Total votes : 39
Author Message
PostPosted: Tue Jun 28, 2016 12:23 am 
Silver Member
Silver Member

Categoric NU. In momentul de fata e un echilibru perfect intre rase, armele binenteles ca vor marii damage-ul si ne trezim ca ajungem ca pe pvp-uri. Cat despre level, si da si nu, da pentru ca mai iesim si noi din map1, nu pentru ca ajungem prea SF.

"Ar trebui să cadă cerul pe noi că am devenit în timp doar nişte oi " - B.U.G

Reclame
PostPosted: Tue Jun 28, 2016 9:04 am 
Gold Member
Gold Member

Quote:
Categoric NU. In momentul de fata e un echilibru perfect intre rase, armele binenteles ca vor marii damage-ul si ne trezim ca ajungem ca pe pvp-uri. Cat despre level, si da si nu, da pentru ca mai iesim si noi din map1, nu pentru ca ajungem prea SF.
Ce ar fi SF la lvl 135 , daca oricum este 130 ? :?
Nu vor mari dmg asa de mare , iar daca tu crezi ca este echilibru perfect intre rase, inseamna ca esti unul care n-a mai intrat pe gx de 4 ani :lol:
Warriorul in comparatie cu sura si ninja este un esec , bafta :roll:

Skill : Mental / Corporal
Level : 135
Regat : Albastru
Bresla : - Immortals
Nr.1 pe industria GX

Image

PostPosted: Tue Jun 28, 2016 11:11 am 
Silver Member
Silver Member

Quote:
Quote:
Nu vor mari dmg asa de mare , iar daca tu crezi ca este echilibru perfect intre rase, inseamna ca esti unul care n-a mai intrat pe gx de 4 ani :lol:
De la un timp de vreme sura numai este chiar asa in avantaj ... :)

PostPosted: Tue Jun 28, 2016 4:40 pm 
Gold Member
Gold Member

Quote:
Quote:
Quote:
De la un timp de vreme sura numai este chiar asa in avantaj ... :)
Cum de ? S a bagat cumva ceva nou ca sa dezavantajeze sura ? :lol:

Skill : Mental / Corporal
Level : 135
Regat : Albastru
Bresla : - Immortals
Nr.1 pe industria GX

Image

PostPosted: Tue Jun 28, 2016 9:02 pm 
Silver Member
Silver Member

Scutul titan reduce foarte mult dmg-ul la risipire.
Ninja am observat ca da un dmg extrem pe rulant hit in duel de la un timp de vreme..
La war nu comentez pentru ca nu prea am dat duele cu warriori...

PostPosted: Wed Jun 29, 2016 2:52 am 
NewBie
NewBie

Pai, din punctul meu de vedere, as spune cea ce s-a remarcat printre primele comentarii :
Noile arme sa fie de lvl 130. Sa nu stam ca "placintelele", degeaba la lvl 127, ca pana acolo este CORN-ul.

● Nume: ƑяєєLєgєη∂ ● Rasă: Shaman
● Regat: Aℓвαѕтяυ ● Server: Sуηтαχ (Ι)

PostPosted: Wed Jun 29, 2016 10:06 am 
Member GX
Member GX

In primul rand, nu sunt de acord cu ideea ta de a ne cere feedback-ul in treaba asta. De ce? Pai eu iti garantez ca cel putin jumatate din cei ce au votat nu au nici macar 127. Astfel ca, in conditiile in care nu vrei sa faci vreo prostie bagand armele de lv 120- 127 la plus 9, cam cat de relevanta e parerea lor din moment ce sansele sa ajunga la 135 sunt scazute ?

Observ cum unii vad echilibru perfect in caractere, iar altii, spun pe burta goala cum ca sura nu mai este chiar asa in avantaj, de parca ele, caracterele, ar fi niste adidasi, care "se mai lasa in timp" . Poate joc eu alt metin si is pe forumul gresit, nu stiu. Metin2GX este asta, sau ?

In alta ordine de idei, e normal ca armele sa se faca si cu ajutorul MV-urilor, serverul nu se intretine pe ranjete galbene de copii in fata monitorului. Cine avea pana acum impresia ca de fiecare data cand se logheaza pe joc 1 leu este donat catre intretinerea serverului si alt leu catre copiii din Africa, se inseala.

Cat despre subiectul propriu-zis, lv armelor plus 9, consider ca este bine sa fie 132, nici mai mult nici mai putin, eventual sa se inceapa de la 125 plus 0 .

Avand in vedere ca eu prefer sa joc pe umilul meu caracter de 72, nu o sa votez, altfel devin la fel de irelevant ca cei pe care ii critic.

PostPosted: Thu Jun 30, 2016 9:13 am 
Member GX
Member GX

Votez : CONTRA !
De ce ? : Deoarece nici nu ne-ai prezentat armele si dmg-ul acestora . . . sper ca nu or sa aiba skin-uri lafel de jalnice precum salsa ( uniforma gay )
Cat despre lvl-ul acestora sa inceapa de la 127+0 si 135 la+9 , cine vrea sa fie bun sta 5 ore si creste . . .si eu am stat crespo abys lafel pana sa cresti ascaria 130 in 4 zile.
Si sper ca armele noi sa evolueze din beta..astfel nu vom fi nevoiti sa bonusam din nou.
Voi vota PRO atunci cand ne prezinti noile arme. ( skin-uri , dmg , pret ..in MV...categoric ).

R3eXPLoZiV

Manelisti ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿""" Rockeri
Image
My INTRO 4K :)

PostPosted: Thu Jun 30, 2016 12:04 pm 
NewBie
NewBie

Ban permanent pe forum pentru reclama la alta comunitate , data viitoare ai si pe joc.

[SGM]Odiseu

PostPosted: Thu Jun 30, 2016 9:46 pm 
Loyal member
Loyal member

Quote:
Votez : CONTRA !
De ce ? : Deoarece nici nu ne-ai prezentat armele si dmg-ul acestora . . . sper ca nu or sa aiba skin-uri lafel de jalnice precum salsa ( uniforma gay )
Cat despre lvl-ul acestora sa inceapa de la 127+0 si 135 la+9 , cine vrea sa fie bun sta 5 ore si creste . . .si eu am stat crespo abys lafel pana sa cresti ascaria 130 in 4 zile.
Si sper ca armele noi sa evolueze din beta..astfel nu vom fi nevoiti sa bonusam din nou.
Voi vota PRO atunci cand ne prezinti noile arme. ( skin-uri , dmg , pret ..in MV...categoric ).
Si eu astept sa vad cum arata armele astea, pentru ca beta de acuma se potrivesc bine cu cornul, iar designul este cel mai important :mrgreen:

Image

Reclame
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00