Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest

Acum este Lun Feb 17, 2020 5:24 pm

Forum închis  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: De tinut minte
MesajScris: Vin Sep 10, 2010 11:32 am 
Gold Member
Gold Member

Am observat ca multi dintre voi ati inceput sa insultati echipa jocului sustinand ca nu si-ar face treaba.

De aceea consider ca este necesar sa va reamintesc ca sarcina lor principala NU este sa baneze jucatori ci sa AJUTE jucatori. Trisand, folosind hackuri si incalcand regulile cativa din jucatori ii obliga sa petreaca mai mult timp cu banarea celor care gresesc in loc sa ii ajute pe aceea care doar doresc sa isi joace jocul.
De aceea va rog frumos sa nu mai insultati echipa jocului. Tineti minte faptul ca ei fac aceasta munca in timpul lor liber si totusi muncesc cateva ore in fiecare zi pentru a aplica regulamentul, a ajuta jucatori, a face eventuri etc. Nu este prea frumos si rezo
nabil sa le multumiti pentru sacrificarea timpului lor liber prin insulte. Acelasi lucru se aplica si echipei forumului.

Sus
 Neconectat  

Reclame
 Subiectul mesajului: Re: De tinut minte
MesajScris: Vin Sep 10, 2010 11:57 am 
Gold Member
Gold Member

VA RUGAM CITITI DE MAI MULTE ORI REGULAMENTUL......RESPECTATI NE SI VE-TI FI RESPECTATI :!: ;)

ImagineImagine

Sus
 Neconectat  

Reclame
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Forum închis  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest