Ora este UTC+03:00 Europe/Bucharest

Acum este Lun Mar 30, 2020 1:17 am

Forum închis  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 13 mesaje ]  Mergi la pagina 1 2 Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ATENTIE MARE!!!!!! TREBUIE STIUT
MesajScris: Joi Apr 10, 2014 4:29 pm 
Gold Member
Gold Member

Salut,
cei care au primit pe email un mesaj cum ca echipa metin2gx a creat un hack si va pune sa-l descarcati, VA INFORMAM CA ESTE O MINCIUNA si incearca sa va SPARGA CONTURILE ca sa VA FURE INFORMATIILE PERSONALE introducandu-va in pc un program spion.

Mesajul arata cam asa:
Citat:
no-reply@metin2gx.ro via 85.xxx.xxx.xx.fo********.ro
12:40 PM (3 hours ago)

Echipa Metin2GX a creat cea mai buna lucrare de pana acum, un Hack Metin2GX, NUMAI pentru acest server privat. (pe celelalte nu functioneaza)
Acesta este rezultatul a 2 saptamani de nesomn, doar pentru a multumi jucatorii nostrii de peste tot!
Cei care au lucrat la acest Hack sunt: [SGA]AmoRe (cea care a fost cu ideea), xcsp (programatorul), [GA]Dany (tester) si [GA]HD (rescrierea programului in .exe)

Cei care ne cunosc, care stiu de ce suntem capabili pentru jucatorii nostrii si vor sa incerce acest Hack fie pe serverul 1 sau serverul 2, il pot descarca de aici: https://www.mediafire.com/?*******30d***
ACEST E-MAIL E FAKE !

Acest om( cu toate ca imi jignesc specia numindu-l asa) lipsit de ocupatie s-a inspirat de pe 4metin si anume din acest topic:
http://4metin.ro/anunturi/despre-mail-u ... 70349.html
Citat:
contact@4metin.ro
To Me
Apr 8 at 2:32 AM
Forumul 4Metin a creat cea mai buna lucrare de pana acum, un Hack pentru serverele private si oficiale Metin2.ro, asemanator chiar celui m2bob.net, numai ca este absolut gratuit!
Cei care au lucrat la producerea acestuia: llegolas (omul cu viziunea), Wghetto (programatorul), Robery (helper la partea tehnica), Petru (rezolvarea bugurilor).
Lor le multumim pentru munca depusa si pentru acest foarte reusit Hack.

Cei care ne cunosc si stiu de ce suntem capabili si vor sa foloseasca acest hack, il puteti descarca de pe: https://www.mediafire.com/?b*******************
Multumim, Echipa 4Metin !

REPET!!! NIMENI DIN STAFFUL GX NU VA TRIMIS ASA CEVA SI NICI NU O VA FACE VREODATA.
NU DESCARCATI NIMIC DIN CE PRIMITI.
Noi nu ne asumam raspunderea in cazul in care faceti acest lucru.

Sus
 Neconectat  

Reclame
MesajScris: Joi Apr 10, 2014 7:41 pm 
NewBie
NewBie

Daca cineva va trimite pe messenger, skype un program .exe sa nu il luati este 100% keylogger sau daca va trimite un site sa descarcati programu respectiv, nu il descarcati !
Ps: Atentie la site-urile fantoma :))

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Joi Apr 10, 2014 10:47 pm 
NewBie
NewBie

Cel mai important,aveti grija la link-urile gen bit.ly/adf.ly sau altele.Eu zic ca nu are rost sa va incercati norocul cu hack-uri si porcarii ;;) ca va ardeti fundul,intr-un fel sau altul ;)

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Joi Apr 10, 2014 11:02 pm 
Loyal member
Loyal member

Nu mai zic nimic C

http://forum.metin2gx.ro/viewtopic.php?f=22&t=65227&p=417960#p417960
Metin2 GX Facebook ( astept cat mai multi )
https://www.facebook.com/groups/257387931097883/
Canalul de Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCxVTTz-Yiz9h-8AcEoNCY0Q/videos
Facebook: https://www.facebook.com/Alexandru4l?fref=ts
Vote!
http://strawpoll.me/1547576

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Vin Apr 11, 2014 11:05 am 
Member GX
Member GX

ce sa zic , sigur cnv v-a descarca acel fisier ;)) , deoarece majoritatea jucatorilor sunt copii , si tentatia e mare la ei ;)... ce sa zic pacat de cn va lua teapa... nu inteleg ce interes ar avea stafful sa faca un hack pt serverul lor :))

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Vin Apr 11, 2014 12:36 pm 
NewBie
NewBie

Trist este faptul că mulţi copii au descărcat deja fişierul, cum spunea şi cineva mai sus.

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Mar Apr 22, 2014 10:31 pm 
Gold Member
Gold Member

Citat:
Daca cineva va trimite pe messenger, skype un program .exe sa nu il luati este 100% keylogger sau daca va trimite un site sa descarcati programu respectiv, nu il descarcati !
Ps: Atentie la site-urile fantoma :))
Acu cateva ore mi-a trimis cel mai bun prieten al meu un fisier .exe, insa culmea, ce sa vezi, nu a fost niciun keylogger.
Acum 2 zile m-a pus un coleg de gradinita sa ii downloadez poze cu Mario, mi-a dat un site sa downloadez un program care continea aceste poze, insa, culmea, nu am luat niciun keylogger.
Cum as putea sa fiu atent la site-uri fantoma, cand nu stiu care sunt reale si care sunt fictionale?

Cat, despre fapta acestor inculti, nu e necesar sa mai zic nimic, deoarece pe acest server se ia bann pentru softuri ilegale, cat de ***** sa fii sa downloadezi un soft ilegal creat de M2gx, mi se pare putin probabil.

Ps : Mana intinsa (hotul), care nu spune o poveste (softul ilegal creat de stafful M2gx), nu primeste pomana (conturile utilizatorilor M2gx).
Asadar, punandu-mi stampila aici, ma semnez ca Anonim.

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Joi Apr 24, 2014 12:54 pm 
Member GX
Member GX

Citat:
Cel mai important,aveti grija la link-urile gen bit.ly/adf.ly sau altele.Eu zic ca nu are rost sa va incercati norocul cu hack-uri si porcarii ;;) ca va ardeti fundul,intr-un fel sau altul ;)
Dacă nu ștai, site-urile gen adf.ly și celelalte sunt site-uri „vizitator„ ,îți faci un cont și fiecare link care îl ai îl transformă în adf.ly/aiciniștenumereaiurea și pe fiecare accesare a link-ului primești 0.01 cenți. (La cont ai nevoie de card bancar,să-ți intre bani când se strâng o sumă anume ) de aceea Mikey Has și mulți alții au site-uri de gen în descriere..(goo.gle).
Că doar dai Sari peste și te duce pe site-ul inițial .
Eu unul cu adf.ly am cardul lui mama și de 1 an am strâns 600 Euro cu diferite link-uri :)

Dacă eram popă, eram periculos,
Frecam enoriașele, și sus și jos
Dacă eram chiriurg, uitam în tine
Ceasul meu cu cuc, patentul și un cuțit de pâine
Daca eram poștaș, fugeam la dealeri in oraș
Când tu mureai de foame, eu fumam iarbă și haș
Dacă eram un hoț, să fiu cinstit
Eram rapid, și te lăsam în p**a goală, fară să simți nimic
Dacă eram învățător la I-IV,săracu'
Copilu tau fuma și bea de îi sărea capu'

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Joi Mai 01, 2014 11:54 pm 
Honest Member
Honest Member

Multumim de avertisment !!!

Sus
 Neconectat  

MesajScris: Sâm Mai 17, 2014 4:09 pm 
NewBie
NewBie

acum cand deschid gx-ul imi apare sa se face 571 de fisiere:) si se fac si nu mi-l ia cand dau incepe joc:(( si mai e ceva faza cu emailul acum imi apare o eraoare cand dau sa mai bag inca un cont:( Va Rog Rezolvati problemele:((

Sus
 Neconectat  

Reclame
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Forum închis  Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 13 mesaje ]  Mergi la pagina 1 2 Următorul

Ora este UTC+03:00 Europe/Bucharest